به کمک نیاز دارید؟

سوالات متداول

درگاه پرداخت چیست؟

درگاه پرداخت ماهیتی است که جزییات قابل پرداخت یک فاکتور را به بخش پرداخت شرکت ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت منتقل می‌کند و پس از انجام تراکنش اطلاعات را به شما بر می‌گرداند.

چگونه درگاه را به وبسایت متصل کنم؟

شما می‌توانید با استفاده از مستند فنی سیمنت درگاه اختصاصی خود در سیمنت فعال کنید. برای اتصال درگاه به فروشگاه خود می‌توانید از کارشناسان ما هم کمک بگیرید.

 

نحوه ثبت نام و استفاده از سیمنت چگونه است؟

ثبت نام در سیمنت با درج اطلاعات فردی و اطلاعات فروشگاه تکمیل می‌شود، می‌توانید بصورت ماهیت حقیقی یا حقوقی در سیمنت درگاه بگیرید، برای کسب درگاه حقوقی اطلاعات کاربری پنل می‌بایست مطابق با اطلاعات مدیرعامل سازمان باشد. 

همکاری در فروش سیمنت چگونه است؟

سرویس فروش مشارکتی در سیمنت بصورت کاملا شفاف و خودکار اتفاق می‌افتد، شما می‌توانید تنها بصورت بازاریاب در سیمنت ثبت نام کنید(بدون کسب درگاه) و با اشتراک گذاری بنر یا لینک اختصاصی خود، در سود سیمنت از هر تراکنشِ ارجاع شده سهیم شوید.

چه حساب های بانکی ای در سیمنت قابل استفاده است؟

برای استفاده از خدمات سیمنت با تمامی حساب های بانکی می‌توانید فعالیت کنید، فقط کافیست شماره شبای خود را داشته باشید. 

چرا این اطلاعات و مدارک از من درخواست می‌شود؟

اطلاعات درخواستی و بارگزاری اسناد هویتی در سیمنت تنها به منظور احرازهویت شما در سامانه جامع پذیرندگان طبق دستورالعمل های بانک مرکزی است و سیمنت برای تخصیص درگاه پرداخت به شما ازین اطلاعات استفاده می‌کند.

تسویه‌های سیمنت به چه صورتی انجام می‌شود؟

از آنجایی که سیمنت تنها در مدل مجاز پرداخت‌یاری فعالیت می‌کند تسویه‌های درگاه اینترنتی  طبق سیکل های شاپرک بصورت روزانه تا ساعت 17 (روزهای غیرتعطیل) روز بعد انجام می شود. 

برای اتصال درگاه به فروشگاه سازها چه کار کنم؟

در صورتی که فروشگاه اینترنتی شما توسط سامانه های مدیریت محتوای رایج ایجاد شده است برای دریافت پلاگین اختصاصی با پشتیبانی سیمنت در تماس باشید.

دریافت کارمزد سیمنت به چه صورتی است؟

پس از اتمام دوره ی آزمایشی رایگان(1 ماه تا 1000 تراکنش)، سیمنت 1 درصد از مبلغ تراکنش تا سقف 3000 تومان را به عنوان کارمزد خدمات کسر می‌کند، شما می‌توانید در پنل مدیریت این کارمزد را با درصد دلخواه بین خود و مشتری کسب و کارتان تقسیم کنید. 

چگونه به سیمنت اعتماد کنم؟

سیمنت پرداخت یار رسمی بانک مرکزی است و می توانید نام سیمنت(شرکت همراه مانا پشتیبان) را در فهرست شرکت های مجاز به فعالیت سایت شاپرک مشاهده کنید. همچنین سیمنت با کسب نماد اعتماد الکترونیکی و عضویت در نظام صنفی رایانه ای سعی کرده تا مراتب اطمینان شما را فراهم کند.

چنانچه پاسخ خود را پیدا نکردید